Підтримати Фонд: в Україні

Гаряча лінія

Пн.- Пт. з 9:00 до 13:00

+38 067 365 24 03

Написати: au.moc.phm%40tcaotemit

Підтримати Фонд: в Україні

Гаряча лінія

Пн.- Пт. з 9:00 до 13:00

+38 067 365 24 03

Написати: au.moc.phm%40tcaotemit

Відгуки переможців

Ми допомогли багатьом громадам у вирішенні їх нагальних проблем. Ось лише деякі з соціальних ініціатив наших переможців

Illustration

Юлія Арсеєнко

Бобриця, Черкащина

«Я за освітою психолог і для мене важливо було зробити проєкт, спрямований на реабілітацію дітей з особливими потребами в нашому регіоні. Тому як психолог я цілком задоволена своєю роботою. Проте є й інша сторона в проєкті, яка не була легкою, але мотивувала нас працювати і засвоювати ті знання, які давали нам тренери під час навчання. Нам пощастило зустрітися офлайн під час захисту своїх робіт, вручення сертифікатів та підбитті підсумків. Така активність допомагала нам усвідомити, що наші проєкти важливі, що вони цінні не лише для тих, хто над ними працює, а й для тих, хто є потенційними партнерами. Окремо хочу подякувати колективу «МХП-Громаді», співробітники Фонду дуже багато допомагали і підтримували, коли потрібна була порада чи фахова консультація. А ще в «Час діяти, Україно!» є якась особлива магія, бо коли раз узяв участь у конкурсі і виграв, то вже хочеться знову і знову подаватися і все робити, щоб твій проєкт обов’язково переміг»Illustration

Аліна Харченко

Миронівка, Кивщина

«Ми з колегою давно мали мрію облаштувати не просто психологічний кабінет в ліцеї, а затишне місце для дітей та їхніх батьків. Нам хотілося, щоб у нашій психологічній студії «Pazzle» діти мали можливість розслабитися і відпочити після шкільного навантаження, а також за потреби пройти тести, психологічні майстер-класи або разом із батьками відвідати консультацію. Все це як ідея було прекрасним, і здавалося, що нашу мрію дуже легко реалізувати, для цього потрібно лише інвестувати кошти. Проте коли ми потрапили на навчання з проєктного менеджменту, то зрозуміли, що дуже помилялися. Адже для перетворення ідеї в результат потрібно ще дуже багато: це і знайти команду, і провести розрахунок витрат, і залучити партнерів, і розказати людям про те, над чим ми працюємо. Поки що це наш перший проєкт, але коли настануть мирні часи і навчальні заклади зможуть функціонувати у повномасштабному режимі, ми обов’язково повернемося до такої практики, коли наш ліцей згуртовується у спільній для наших вихованців ініціативі»


Illustration

Олег Цуркан

Ладижин, Вінниччина

«Будь-яка ініціатива від «МХП-Громаді» завжди знаходить відгуки і збирає довкола себе велику аудиторію тих, хто дбає про добробут своєї громади та готовий віддано працювати, щоб зробити її самодостатньою. Наш проєкт «Навчальний клуб «3D-Print», який переміг у конкурсі «Час діяти, Ладижине!», так само збирає довкола себе молодих людей, які готові навчатися і тісно працювати з новітніми технологіями і таким чином іти в ногу з часом. Завдяки роботі з різними моделями 3D-принтерів, які нам вдалося придбати завдяки грантовим коштам, наші студенти можуть глибше вивчати проєктування та комп’ютерне моделювання. Після такої практики робота на машинобудівних підприємствах нашого регіону буде більш доступною для наших випускників. Ще одним важливим моментом у втіленні нашої мрії було те, що ми разом змогли пройти шлях від задуму до готового продукту. В процесі це допомогло нам побачити слабкі місця в роботі і вже наступного разу бути більш обізнаними» 


Illustration

Вікторія Льовкіна

Шульгівка, Дніпропетровщина

«Останній проєкт, який ми реалізували, перемігши в «Час діяти, Україно!», передбачав створення простору для дозвілля сільської молоді. Для старшокласників та молодих людей Шульгівки дуже важливо було мати власне облаштоване приміщення, де вони могли б збиратися разом, дивитися фільми, грати в ігри та відзначати важливі для них свята. І ми це зробили, все працює. Зараз, коли аналізую весь процес реалізації проєкту, розумію, наскільки важливим для мене було налагодження співпраці, домовленостей з органами місцевого самоврядування. Непросто, але важливо було залучити та об’єднати навколо проєкту молодь, яка б змогла включитися і стати кістяком основної аудиторії молодіжного хабу. Це все дуже важливі моменти, яких можеш навчитися лише в процесі і лише спробувавши, як це працює на практиці. Особливо хочу відзначити те, що для самих молодих людей реалізація проєкту дала усвідомлення того, що будь-яка мрія може стати реальністю, якщо докладати зусилля не лише власні, а й тих людей, хто також готовий впустити цю мрію у своє серце і жити нею»


Illustration

Микола Халявка

Золочів, Львівщина

«Зважаючи на те, що я медик і моя робота ніколи не перетиналася із написанням заявок і проєктним менеджментом, я все ж таки вчився і здобував знання для того, щоб бути в курсі сучасних трендів і можливостей. Тому проєкти, що передбачали придбання обладнання для нашого лікувально-діагностичного відділення, перемагали у конкурсі «Час діяти, Україно!» кілька років поспіль. Завдяки цьому ми придбали інструментарій для дитячого хірурга та три ендоскопи у лор-кабінет. Для прикладу, щодня наші лікарі можуть обстежувати 3-4 пацієнти та надавати їм допомогу з використанням потрібного обладнання. Я взагалі за своєю суттю дуже активна людина і намагаюсь бути хорошим менеджером для свого відділення. Тому дуже ціную те, що здобув під час навчального модуля в конкурсі від «МХП - Громаді», зокрема як залучати інвестиції, як налагодити комунікації з партнерами, як залучити громаду до участі у проєкті і зробити її активним учасником того, над чим, власне, ти і працюєш»